čtvrtek 3. června 2010

341.den - Aspoň jedna holčička je zdravá!

Kristýnka už je zdravá, jen trochu kašle, ale nic dramatického a dnes byla poprvé ve školce....cestou ze školky-vzácný okamžik, kdy zrovna nelilo, proto ty zaklapnuté deštníky:-) ........jeden z asi 1000 šneků, co vylezly po dešti.........:-)


Žádné komentáře:

Okomentovat