Tak dnes mohu říct, že se mi po příšerném týdnu pěkně ulevilo.....Valinka začala sama dobrovolně a s chutí jíst a pít, takže to vypadá, že se nám podařilo tu fuj chorobu zahnat i bez hospitalizace, za což jsem vděčná!!! Sice je bledá a hubená, ale veselá, a to je obrovský rozdíl oproti uplynulým dnům!
Žádné komentáře:
Okomentovat