sobota 26. června 2010

364.den - Turecko PALL MALL Nr.3

...............dnes ve 2.00 ráno jsme přistáli na Ruzyni..........poslední různorodá směs z naší dovolené....odpočinuli jsme si............zarelaxovali si.........užili se jako rodinka.........ochutnali báječné turecké speciality...........a že jich bylo, uf, uf.............zaplavali...........zaskákali do vody.........trošku nakupovali...............trošku smlouvali............ tancovali........ zpívali......... četli........ hóóódně spali.......krapet i popili..............:-).......................přejedli se zmrzliny (pokud je to vůbec možné:-)....prolítli se letadlem...............a už jsme doma..."Tesekkur ederim" and by by Turecko...!














1 komentář:

  1. Téééda Krupičky... paráda paráda a ještě jednou paráda... fotky i komentíky z dovolené úžasné...muselo tam být báječně... díky že jsem mohla do Turecka aspoň takhle nakouknout s Vámi :-)

    OdpovědětVymazat