sobota 5. června 2010

343.den - Trh v Úněticích:-)

Jelikož se pomalu blíží další fáze rekonstrukcí v našem domečku, tentokrát pokoj pro hosty alias tzv.sportovně-odpočívací pokoj, dnes probíhala "debordelizace" a vyklízení prostor k tomu určených, rychle se to rozkřiklo, na vesnici se totiž nic neutají:-), takže takový malý trh u nás před garáží........:-). Musím ale říct, že můj muž si tyto situace vyloženě vychutnává.......:-)

Žádné komentáře:

Okomentovat