Před časem jsem Kristýnce velmi neuváženě slíbila: "Až budou prázdniny,tak Ti taky nalakuju nehtíky na nožkách....." a vypustila jsem to z hlavy..........to jsem ovšem zapomněla, že naše Kristýnka má paměť jako slon........."Mami, už jsou prázdniny....? mamííí, jsou už ty prázdniny, když nechodím do školky.........? Tak myslím, maminko, že už bys mi mohla nalakovat ty nožičky, já jsem totiž ještě nikdy nožičky nalakované neměla......:-)". Tak tomu jsem tedy nemohla odolat a sliby se mají plnit nejen o vánocích.....takže dnes výjimečně domácí "krupičková" pedikůra...:-)
Jo jo slib je slib mamko a výsledek krásný :-). Užijte si dovču a pokud by náhodou zbylo malé místečko v kufru tak já se dokážu smrsknout :-).
OdpovědětVymazat