.........konečně přes sice ne moc pro děti bezpečné molo, ale přece, blížíme se mílovými kroky k moři..................CK nám trošku vzala vítr z plachet...........v katalogu stálo "písečná pláž s netradičně řešeným molem........."...molo bylo....pláž ne....dovolenou jsme si tím ale zkazit nenechali:-)
Žádné komentáře:
Okomentovat