............navštívili jsme trhy dva.............ten první vcelku tradiční, ale ne úplně to,co jsem si představovala, přečetla a slyšela............



.............a ten druhý...............holešovická tržnice o několik 1000 km dál....................:-)
Žádné komentáře:
Okomentovat