Tak slááááva... konečně vidím úsměv na tváři u malejch princezen ... maminky a konec konců i u tatínka ... jak se může něčeho ze sklepa zbavit je spokojenej :-))) P.S. a mě milovnici bleších trhů se nic neřekne :-(
Tak slááááva... konečně vidím úsměv na tváři u malejch princezen ... maminky a konec konců i u tatínka ... jak se může něčeho ze sklepa zbavit je spokojenej :-)))
OdpovědětVymazatP.S. a mě milovnici bleších trhů se nic neřekne :-(