neděle 13. června 2010

351.den - Šílím...

V úterý odlétáme na dovolenou a dnes jsem začala šílet, dělám hromádky, pak je vracím zpátky do skříně, přerovnávám, přidávám a odebírám....., no určitě to znáte, až se zaklapnou kufry, tak se mi snad uleví.......:-)

Žádné komentáře:

Okomentovat