pátek 11. června 2010

349.den - Poslední den ve školce

........tak dnes naposledy přede dveřmi školky.....Kristýnce už začaly prázdniny.........příští týden fičíme k moři..........jupííí..............pápá školko.......zase v září....:-)


Žádné komentáře:

Okomentovat