Dnes je sice MDD, ovšem v letošním roce je to jeden z těch dnů, které bych nejraději vymazala z kalendáře a tím pádem i ze své paměti.......Valinčina nemoc se rapidně zhoršila, dopoledne jsme strávili v Motole, ze zdravotnického personálu jsem znechucená, nevím, jestli se chovají hůř k rodičům nebo k dětem........v podstatě nám moc nepomohli......hlavně, ať už jsme pryč a nenakazíme náhodou paní doktorku a kdyžtak ať jedeme odpoledne do jiné nemocnice.............Dnes tedy z těchto a mnoha jiných důvodů bez fotky.....Držte nám palce!!!
Žádné komentáře:
Okomentovat