pondělí 31. května 2010

338.den - Nemocné holčičky...

Dalo se to čekat..........už jsou nemocné obě dvě holčičky.....z jejich výrazu to sice vypadá jak jsou hrozně v pohodě....ale ve skutečnosti je všechno jinak.........bolení bříška, kašel, špatná nálada...atd....


1 komentář:

  1. Přeji nemocným sestřičkám opravdový úsměv na tvářích a náruč zdraví.

    OdpovědětVymazat