Dnes jsme si s holčičkami udělaly celodenní pěší výlet do Roztok na zámek, kde se pořádá výstava LEGA a zrovna dnes tam ještě probíhala jednodenní výstava veteránů.....Počasí nám přálo, Kristýnka bez reptání ušlapala celkem 8 km, odměnou jí byla krásná výstava, cukrová vata a perník. Maminka nechala na výletě "majlant", ale to co bych neudělala pro spokojené děti:-).
...tak jste si to užili hned na dvakrát... foto mluví za vše... začínám litovat, že jsme se nepřidali :-(
OdpovědětVymazatOpravdu krásná výstava, jezdily vláčky jezdily...?Zdar malým turistkám!!!
OdpovědětVymazat