sobota 8. května 2010

315.den - Výlet

Dnes jsme si s holčičkami udělaly celodenní pěší výlet do Roztok na zámek, kde se pořádá výstava LEGA a zrovna dnes tam ještě probíhala jednodenní výstava veteránů.....Počasí nám přálo, Kristýnka bez reptání ušlapala celkem 8 km, odměnou jí byla krásná výstava, cukrová vata a perník. Maminka nechala na výletě "majlant", ale to co bych neudělala pro spokojené děti:-).
















2 komentáře:

  1. ...tak jste si to užili hned na dvakrát... foto mluví za vše... začínám litovat, že jsme se nepřidali :-(

    OdpovědětVymazat
  2. Opravdu krásná výstava, jezdily vláčky jezdily...?Zdar malým turistkám!!!

    OdpovědětVymazat