neděle 30. května 2010

336.den - Prague Food Festival

Dnes jsme vyrazili do Jižních zahrad Pražského Hradu na Prague Food Festival, vystáli jsme dlouhou frontu na sluníčku a pak už jen za zakoupené tzv.grandy ochutnávali dobroty u stánků restaurací, které se zde prezentovaly. Počasí bylo nádherné, výborné jídlo, i naše holčičky si to pěkně užily, samozřejmě první jsme ale museli najít stánek se zmrzlinou......:-).










1 komentář:

  1. O festivalu jsem věděla a byla zvědava,zda se na něj vypravíte.Evidentně se vše vydařilo,kočičkám oblečení moc slušelo , rodičům zas chutnalo a sluníčko horce pálilo.

    OdpovědětVymazat