neděle 23. května 2010

330.den - Sestřenky

Dnes jsme ještě před návratem domů stihli rychlé kafíčko s našimi milovanými Kalíky, musíme to nějak vymyslet a scházet se častěji, holčičky se nemohly vůbec rozloučit, málem jsme odjížděli i se Sárinkou:-) ..........."elááá hop"............


Žádné komentáře:

Okomentovat