středa 12. května 2010

318.den - Nudle

Dnes za námi přijela babička Jarka z Brna a nabídla, že nám udělá domácí nudličky.........:-), no proč ne, já je nedělám, není čas a hlavně moje maminka je dělá naprosto famózní!!!
........mňam, to bude polívečka........:-) . MAMI, BABI, DĚKUJEME!!!



1 komentář: