...............můj velký kamarád z dětství, v jisté době jsme spolu trávili každou neděli odpoledne, spoustu dovolených (samozřejmě s rodiči:-), pozdní štědré večery až do puberty:-) atd.........dnes jsme se po letech viděli u mých rodičů v Brně a bylo to bezva setkání............zjištění, že se vůbec nezměnil a je to pořád stejný šprýmař mě velmi mile potěšilo............některé jistoty naštěstí stále fungují........:-).........doufám, že se příště uvidíme dřív než zase za pár let....!
Žádné komentáře:
Okomentovat