pondělí 10. května 2010

317.den - Pokojíček-"2.vlaštovka"

Hurá, hurá, hurá, mám svůj vlastní pokojíček, mamka s taťkou mi přes noc připravili báječné překvápko, mám tu všechny hračky, knížky, nový koberec, vymalováno............, jsem moc spokojená:-). Zaslechla jsem cosi jako, že ještě nejsou záclony a nábytek, ale co Vám budu povídat, to jsou pro mě naprosto nedůležité detaily.....:-)


Žádné komentáře:

Okomentovat