Hurá, hurá, hurá, mám svůj vlastní pokojíček, mamka s taťkou mi přes noc připravili báječné překvápko, mám tu všechny hračky, knížky, nový koberec, vymalováno............, jsem moc spokojená:-). Zaslechla jsem cosi jako, že ještě nejsou záclony a nábytek, ale co Vám budu povídat, to jsou pro mě naprosto nedůležité detaily.....:-)
Žádné komentáře:
Okomentovat