neděle 30. května 2010

335.den - Ve skříni...

Táta mi dnes montoval skříň na moji garderóbu:-) a já jsem mu pěkně pomáhala.....KUK:-)





1 komentář:

  1. Tak to koukám,přímo zírám jakého mám zručného syna.A hlavně že při práci stihne laškovat s tou nej....holčičkou

    OdpovědětVymazat