úterý 4. května 2010

311.den - Pokojíček - "1.vlaštovka"

Valinky pokojíček už se pomaluje rýsuje........zatím je to ještě skladiště.........ale nově vymalované do hráškově zelené...............a Valu, ta bude spokojená úplně všude........:-)


1 komentář: