čtvrtek 27. května 2010

334.den - "Velká" holka

Tak ode dneška má Kristýnka psací stůl, židli a hlavně postel stráááášně:-) vysoko jako velká holka..........:-)


1 komentář:

  1. To jsou tedy změny,kampak se poděly všechny hračky ze zásuvek pod postelí?Kristýnka za stolem je už jako školačka.Moc jí to sluší.

    OdpovědětVymazat