úterý 4. května 2010

310.den - Díra č.II.

Další díra v našem domečku.........tuhle jsme si vykutali sami..........je to budoucí pracovní koutek........ovšem podívejme se, kdo se tu hned zabydlel................:-)










1 komentář:

  1. ..ano,tady se jí líbí a po dobudování to nebude špatné ani pod stolem

    OdpovědětVymazat