...........tak to je on, náš "malý" již šestnáctiletý hošík.........synoveček můj jediný:-) (u nás v rodině je jinak babinec)..........a dnes se slavili jeho krásné "náctiny"...........bylo fajn se všichni pohromadě zas po dlouhé době vidět.........děkujeme za pozvání............a ještě jednou vše nej nej!!!
OZNÁMENÍ
před 12 lety

Žádné komentáře:
Okomentovat