neděle 23. května 2010

329.den - "Kryštůfek"

...........tak to je on, náš "malý" již šestnáctiletý hošík.........synoveček můj jediný:-) (u nás v rodině je jinak babinec)..........a dnes se slavili jeho krásné "náctiny"...........bylo fajn se všichni pohromadě zas po dlouhé době vidět.........děkujeme za pozvání............a ještě jednou vše nej nej!!!












Žádné komentáře:

Okomentovat