neděle 30. května 2010

337.den - Nemocná holčička

Po včerejším báječném odpoledni nás čekal krušný podvečer, šílená noc a bolavý a uplakaný celý dnešní den...............Valinku přepadla nějaká ošklivá "bříšková" viróza, chudinka naše malá, doufejme, že zítra už bude lépe.........


1 komentář:

  1. Chuděrka malinká,smutná a celá rozpálená.Držím palce atˇnemoc rychle pomine a tvářička zas vesele rozkvete.

    OdpovědětVymazat