..........ekzémy se Kristýnce zase slušně rozjely a přidaly se nové........., tohle vypadá na dlouhý boj...., dostala nové mastičky, šampon, tak uvidíme,co bude dál..........za odměnu jako bolestné dostala šmoulí zmrzku ve šmoulí modré barvě..........hádejte, jakou barvu mělo Kristýnky oblečení, když jsme jely domů............:-)?
... že by modrou :-) P.S. šmoulí mám taky ráda... dobrej výběr Kristýnko !
OdpovědětVymazat