Skoro to vypadá, že se u nás denně peče...........:-), zas tak úplně pravda to není, ale v tomto případě jsem nemohla odolat..........Moje maminka povídá: "Co kdybychom zadělaly na ty tvoje oblíbené koláčky..............?", jako malá jsem jim říkala "maminčiny pohádkové koláčky", ale když ony vlastně pohádkové jsou, pohádkově vypadají a pohádkově chutnají. Nikdy jsem neměla odvahu se do jejich výroby pustit sama......a konečně jsem dnes stála u jejich zrodu, i jsem se trošku podílela na přípravách:-), ale hlavně bedlivě sledovala, zapisovala a příště, doufám, že brzy, to risknu sama:-).
Pravé kynuté moravské koláčky plněné tvarohem s rozinkami a navrch švestková povidla
Žádné komentáře:
Okomentovat