pátek 12. března 2010

258.den - Holčičí den

Dnes jsme nechaly tátu s naší "laštovičkou" doma, vyrazily jsme s Kristýnkou na kožní a potom jsme se odměnily dobrým obědem a pořádnými holčičími nákupy..................:-), skvěle jsme si to užily a byly nadmíru úspěšné...............

Slavnostní šaty-varianta 1
Slavnostní šaty se stříbrným svetříkem a střevíčky s mašličkami-varianta 2


1 komentář:

  1. ...teda holky.... ty nemaj chybu... jsou úžasnýýýý .... já chci taky takovýýý :-)

    OdpovědětVymazat