Dnes jsme nechaly tátu s naší "laštovičkou" doma, vyrazily jsme s Kristýnkou na kožní a potom jsme se odměnily dobrým obědem a pořádnými holčičími nákupy..................:-), skvěle jsme si to užily a byly nadmíru úspěšné...............
Slavnostní šaty-varianta 1

Slavnostní šaty se stříbrným svetříkem a střevíčky s mašličkami-varianta 2
...teda holky.... ty nemaj chybu... jsou úžasnýýýý .... já chci taky takovýýý :-)
OdpovědětVymazat