Dnes jsme vyrazily rovnou ze školky na návštěvu k Adélce a Toníčkovi, Adélka má už taky "laštovice", ale my jsme v pohodě, bo už je máme za sebou:-).

Vzácný okamžik, kdy jsou Tonda s Vali víceméně spolu......, jinak před ní chudák doslova prchal, "páč" se na něj neustále vášnivě vrhala............:-)
Žádné komentáře:
Okomentovat