pátek 19. března 2010

264.den - U Adélky a Toníčka

Dnes jsme vyrazily rovnou ze školky na návštěvu k Adélce a Toníčkovi, Adélka má už taky "laštovice", ale my jsme v pohodě, bo už je máme za sebou:-). Vzácný okamžik, kdy jsou Tonda s Vali víceméně spolu......, jinak před ní chudák doslova prchal, "páč" se na něj neustále vášnivě vrhala............:-)




Žádné komentáře:

Okomentovat