Taková klasika.............děti je milují, dospělí taky...............,receptů existuje spoustu, základ je víceméně stejný.................ale my jsme dnes zkoušeli poprvé z mletého krůtího masa, udělali i dětskou verzi pro Valinku a podávali s bramborovou kaší, kyselou okurkou a hořčicí a musím říct, že nám to chutnalo mnohem víc než z vepřovo-hovězího................:-)
Žádné komentáře:
Okomentovat