neděle 7. března 2010

254.den - Na krabici

Tak už mám taky "laštovice", sice jen dvě, ale jsou tam, teď zas budu dlouho doma já.......a místo toho, abych ten čas využila nějak smysluplně a trénovala třeba "ťapinkování":-)...............lezu raději do výšek..............je to bezva zábava...............ne ovšem pro maminku..............ta hned už vidí dopředu, co by se mohlo stát............nechápu vůbec čeho se bojí, jde mi to skvěle..........:-)









Žádné komentáře:

Okomentovat