čtvrtek 25. března 2010

271.den - JÁ CHODÍM!!!

.................chodím, chodím, tralalala, já chodím............:-)............ ode dneška a úplně sama..............trochu jsem teda mamku s taťkou napínala..............už byli dost nervózní, jestli vůbec někdy začnu...................:-)....ale dneska jsem prostě práskla do bot a pelášila na druhý konec ulice..... chi chi chi ..........hlavně to chce rovnováhu, ale mám to docela nacvičené, trénovala jsem dost dlouho:-)






Žádné komentáře:

Okomentovat