.................chodím, chodím, tralalala, já chodím............:-)............ ode dneška a úplně sama..............trochu jsem teda mamku s taťkou napínala..............už byli dost nervózní, jestli vůbec někdy začnu...................:-)....ale dneska jsem prostě práskla do bot a pelášila na druhý konec ulice..... chi chi chi

..........hlavně to chce rovnováhu, ale mám to docela nacvičené, trénovala jsem dost dlouho:-)
Žádné komentáře:
Okomentovat