pondělí 22. března 2010

268.den - Velikonoční výzdoba

Tak jsme dnes s Kristýnkou pomalu začaly s velikonoční výzdobou, zdaleka nejsme hotové, ale aspoň "1.vlaštovka" a tudíž pokojíček je již vyzdoben:-)


Žádné komentáře:

Okomentovat