čtvrtek 4. března 2010

251.den - Šaty nebo tunika

Dnes jsem si šatičky či delší tuniku koupila já, ale jak vidíte záhy jsem o ně přišla..........:-). Jsou to trochu bláznivé barvy, ale znáte to, je to jeden z těch kousků, co mi padnul rovnou do oka a bez něj by prostě můj život ztratil smysl:-)

Žádné komentáře:

Okomentovat