středa 24. března 2010

270.den - U Aničky a Otíčka

Dnes další "laštovičková" návštěva, doufám, že nebude chtít Kristýnka postupně navštěvovat všechny nemocné kamarády ze školky..............:-).
Tyhle dva jsem zachytila jen v koupelně, kam se neustále z pro mě nepochopitelných důvodů vraceli:-)



1 komentář:

  1. U nás ve školce také řádí laštovičky ...každý den sleduji kdy nám vypuknou ... až je chytnem tak budem další návštěva :-)

    OdpovědětVymazat