U nás ve školce také řádí laštovičky ...každý den sleduji kdy nám vypuknou ... až je chytnem tak budem další návštěva :-)
U nás ve školce také řádí laštovičky ...každý den sleduji kdy nám vypuknou ... až je chytnem tak budem další návštěva :-)
OdpovědětVymazat