Dnešek se nesl ve znamení skvělého večera, naplněného jak kvalitní kulturou tak "sportem", v bezchybné společnosti našich přátel Evičky a Michala a za vydatné pomoci naší zlaté paní Aničky, která bravurně obstarala naše ratolesti. Díky Vám všem, byla to nádhera!
Žádné komentáře:
Okomentovat