Ovšem když na mého milovaného cholerika:-) počítač cca po šesté zakřičel "Zboží v taškové zóně, opakuji, odeberte zboží z taškové zóny, nemohu pokračovat.............:-)", tak si zchladil žáhu na ubohé obsluze a jsem si jistá, že už si na pokladního nikdy hrát nebude........:-)
OZNÁMENÍ
před 12 lety

:-)))) chybička se vloudila ....
OdpovědětVymazat