sobota 6. března 2010

253.den - "Snadný" nákup

Dnes jsme vyrazili na nákup a můj muž se rozhodl, že využije nové "skvělé" příležitosti, zahraje si na pokladního a namarkuje si zboží sám, prostě "3 KROKY K SNADNÉMU NÁKUPU"!
Ovšem když na mého milovaného cholerika:-) počítač cca po šesté zakřičel "Zboží v taškové zóně, opakuji, odeberte zboží z taškové zóny, nemohu pokračovat.............:-)", tak si zchladil žáhu na ubohé obsluze a jsem si jistá, že už si na pokladního nikdy hrát nebude........:-)


1 komentář: