Dnes odpoledne jsem si vybrala ježíškovský dárek a zúčastnila se kurzu "Krása jednoduchosti kuchyně šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha". Jsem naprosto nadšená, skvělá atmosféra s báječnými lidmi a profíky z Prakulu, naučila jsem se 3 tzv.Pohlyho talíře (viz níže), dozvěděla se spoustu zajímavých věcí ze světa gastronomie a kulinařiny a asi taky zjistila, že jsem v kuchyni naprostý žabař:-), mám se hodně co učit. Jo a co se týká "šéfa", vůbec to není takový pruďas jak ho známe z TV, velmi milý, skromný muž, mistr svého oboru!
Zda jsem kurz absolvovala alespoň na dobrou, to už posoudí moji blízcí, na kterých brzy vyzkouším své nové znalosti......:-), certifikát mám, ale znáte to "na jedničku to umí pán bůh, na dvojku já (ZP) ...................atd.:-).
Na závěr mi dovolte 2 slova, kterými se nesl duch tohoto kurzu, a sice "SLOŽITOST JEDNODUCHOSTI"

Tahle fotka je především pro mého manžela, měla jsem příkaz, že bez ní nesmím domů:-), šéf se tváří šéfovsky a já trochu prkenně, ale chápejte, v objetí šéfa................, prostě se mi rozklepala kolena.............:-)

Zde už moje vlastní výtvory........................
Kuře na pivu se šunkovo-žemlovým knedlíčkem

Mořský vlk s limetovým glazé a grilovanou zeleninou

Jablečný tart s vanilkovou omáčkou
... wow... tak to je pecka !!! Gratuluju k absolvování na výbornou a samozřejmě taky k fotce ... ta je fakt hustá !!! Už se těším na osobní reference....
OdpovědětVymazatHezky tak to je něco. Těším se až večer ukážu Vítkovi tvůj blog. To bude čubrnět, on si totiž nenechá ujít ani jeden díl v TV.No a tvé výtvory naprostá paráda.
OdpovědětVymazat