Po dlouhé zimní pauze vyrazila dnes naše holčičí "pětka" (já jsem za objektivem:-)) letos poprvé (a jistě ne naposled) do naší oblíbené ZOO, počasí bylo téměř letní, užily jsme si opravdu nádherný den a už teď se těšíme na příště!!!


.....vyrážíme od přívozu směr ZOO, holky už obdržely svačinky, takže směle vpřed........:-)

U tučňáků

......když už chodím, tak už to budu zkoušet všude..............:-)


...................."hele a víš, že tahle gorila povídala........................?............fakt, jo:-)?"

..........."Valinko, co tam vidíš........?"

..............aha..............:-)
... jéééé... příště snad za tím objektivem zůstanu taky... bude to jistější :-)) ale zdokumentovala si to parádně... jen mi nějak uniklo, co že říkala ta gorila ? ... budu se muset zeptat holek :-) ... díky za super výlet bylo to skvělé !
OdpovědětVymazat