pátek 26. března 2010

272.den - 1.ZOO r.2010

Po dlouhé zimní pauze vyrazila dnes naše holčičí "pětka" (já jsem za objektivem:-)) letos poprvé (a jistě ne naposled) do naší oblíbené ZOO, počasí bylo téměř letní, užily jsme si opravdu nádherný den a už teď se těšíme na příště!!!
.....vyrážíme od přívozu směr ZOO, holky už obdržely svačinky, takže směle vpřed........:-)
U tučňáků
......když už chodím, tak už to budu zkoušet všude..............:-)

...................."hele a víš, že tahle gorila povídala........................?............fakt, jo:-)?"
..........."Valinko, co tam vidíš........?"
..............aha..............:-)









1 komentář:

  1. ... jéééé... příště snad za tím objektivem zůstanu taky... bude to jistější :-)) ale zdokumentovala si to parádně... jen mi nějak uniklo, co že říkala ta gorila ? ... budu se muset zeptat holek :-) ... díky za super výlet bylo to skvělé !

    OdpovědětVymazat