neděle 4. října 2009

100.den - Jubileum

Aniž by moje skvělá přítelkyně Evička tušila, že má můj blog dnes významné jubileum, pozvala nás na mňamózní oběd a byl i dort. Takže můj milý blogu, všechno nejlepší a dejme tomu, že tento dort je určený pro Tebe.............:-) a chutnal fantasticky! Řízečky 3 druhů se salátkem, brambůrkami a citronkem
Mimochodem mají nádhernou zahrádku, chlouba pána domu - strejdy Ládi
No a mají kočičky, takže Kristýnka byla ve svém živlu:-)

Evičko a Láďo,moc děkujeme, užili jsme si s Vámi báječné odpoledne!




1 komentář:

  1. Jů... jubileum.... to snad není možné, že už máte 100 za sebou... tedy Váš blog :-) gratuluji a jen tak dááál ! No a ty řízečky... taky bych si dala říct... mňam ! A díky za krásnou básničku o drakovi.. tu neznám a moc se mi líbí !

    OdpovědětVymazat