středa 28. října 2009

124.den - Vyžlovka

Dnes nás pozval můj manžílek Radim na skvělý oběd na Vyžlovku do restaurace našich známých, skvělé, vynikající steaky, propečené tak akorát...............,
......................Kristýnka si pochutnávala na pizze a zvládla jí velký kus,
Valinka měla obídek z domova, ale ochutnala místní chlebík a byla moc spokojená.
Děkujeme miláčku a táto Radime:-)!



Žádné komentáře:

Okomentovat