Dnes nás pozval můj manžílek Radim na skvělý oběd na Vyžlovku do restaurace našich známých, skvělé, vynikající steaky, propečené tak akorát...............,


......................Kristýnka si pochutnávala na pizze a zvládla jí velký kus,

Valinka měla obídek z domova, ale ochutnala místní chlebík a byla moc spokojená.

Děkujeme miláčku a táto Radime:-)!
Žádné komentáře:
Okomentovat