Včera za námi přijela babička Jarka z Brna a dnes jsme si udělaly parádní výlet do Staré Prahy a konečně navštívily Muzeum hraček, na které jsme měly zálusk už delší dobu. Krásně jsme se prošly v okolí Pražského hradu, viděly střídání stráží v pravé poledne, no a muzeum je jednozačně dnešní favorit. Krásná expozice, spoustu nádherných hraček, no až oči přecházely:-).
Žádné komentáře:
Okomentovat