Každý rok začátkem podzimu si kupujeme barevné chryzantény, my jim říkáme "listopadky", ozdobíme si vždy okna, schody před domem, aby ten podzim nebyl takový chmurný, ale krásně barevný..... I dnes jsme pro ně vyrazili a podívejte na tu nádheru, až oči přechází:-).
Holky to je nádhera, hned je to zamračené počasí veselejší.
OdpovědětVymazat