středa 30. září 2009

96.den - Obrázek

Dnes se musím jako pyšná matka pochlubit - tento krásný obrázek je na výstavce v naší MŠ a malovala ho moje Kristýnka:-). S výtvarkou jsme měly začít až od II.pololetí, ale dnes za mnou přišla paní učitelka Zuzka, co vede výtvarný kroužek a řekla mi, že je Kristýnka moc šikovná, že jí to jde se štětcem a že by chtěla, aby začala s výtvarkou už teď.....Takže začínáme příští úterý a já jsem pyšná jako páv, teda pávice:-)!

1 komentář:

  1. .... tak to je pecka.. krásný obrázek... a věřím, že slova paní učitelky tě museli zahřát u srdíčka... tak se mi zdá, že konečně víte na co že ta Kristýnka bude zaměřená :-)

    OdpovědětVymazat