Budoucí "Lance Armstrong" alias slečna Kristýnka vyráží poprvé vyzkoušet nové kolo, nejdřív jen tak opatrně v předsíni, ale místa je málo, chtělo by to ven.................

nožky na pedály a šlapeme, střídáme levou pravou, nahoru a dolů.......

a jedem jedem jedem,

jé, to byla paráda, příště už mě nedohoníte:-)
Žádné komentáře:
Okomentovat