úterý 1. září 2009

67.den - Dvojitá premiéra

Dnes byl u nás den s velkým D, obě naše holčičky měly svou velkou premiéru, Kristýnka nastoupila do mateřské školky a Valentýnka do plaveckého kurzu pro miminka. Máme doma školkáčka a plaváčka:-).

7.30 - Tak vzít za kliku, vykročit pravou a jde se........ 7.38 - Jsme tu, Kristýnka stojí před školkou a říká, že se těší.............., pak hned jdeme dovnitř, pozdraví paní ředitelku, přivítá se se svojí paní učitelkou Zuzankou a odchází za ostatními dětmi.........., já brečím, naštěstí mě nevidí, nestihla jsem jí ani dát pusu, ale prý je to tak lepší. 7.45 jsem zpátky doma s Valinkou a každou chvíli kontroluji mobil, jestli mi nevolají ze školky a taky hodiny, kdy už si tu svoji holčičku zase vyzvednu
12.10 - nadšená a spokojená holčička, stojí u své značky - zajíčka - a vypráví jak se jí tam líbilo a co všechno s dětmi dělaly a jak se kdo jmenuje a co papaly.............., paní učitelky ji chválily jaká je to šikovná holčička a že "ta prý se neztratí", takže dopadlo to na jedničku a já jen doufám, že elán a nadšení vydrží, a to tedy oboustranně:-).
13.00 - Valentýnka poprvé v bazénu, absolutně šťastná a veselá,
začala hned cákat (můj slavnostní makeup pro dnešní den vzal za své:-) a nahlas se smát, proplouvat kruhem, pištět radostí, byla v bazénu jediná holčička a docela si to užívala, chlapečkové z ní byli celí "hin":-).


Dnešek u nás dopadl na výbornou, už se těšíme na zítřejší školku a příští hodinu plavání!






2 komentáře:

  1. Paráda ...je vidět, že holky to snášejí mnohem líp než maminky :-). Držíme palečky, aby i další dny probíhaly tak vesele. Valinka je v bazénu úžasná. Moc Vám to všem sluší.

    OdpovědětVymazat
  2. Jů to je parádní dokumentačka... z fotek je vidět, že si to Kristýnka i Vali opravdu užívaly... a já si to teď dodatečně užívám s nima :-) jsou to kočky šikovné a ty taky samozřejmě !!!

    OdpovědětVymazat