skip to main
|
skip to sidebar
pátek 25. září 2009
91.den - Únava
"Kristýnko, převleč se", povídám po příchodu ze školky................a tohle je výsledek, trvalo to cca 3 minutky:-).
1 komentář:
Hanka
25. září 2009 v 20:56
To je kočička roztomilá.
Odpovědět
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
Okomentovat
Načíst další...
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Krupičky
Můj nový blog
Radosti i starosti
OZNÁMENÍ
před 12 lety
O mně
IRENA
Zobrazit celý můj profil
Vítejte u nás........... Tak takhle u nás plyne den za dnem......., pojďte se podívat a nahlédnout tak do našeho každodenního života
Archiv blogu
►
2010
(180)
►
června
(27)
►
května
(31)
►
dubna
(30)
►
března
(31)
►
února
(30)
►
ledna
(31)
▼
2009
(189)
►
prosince
(33)
►
listopadu
(28)
►
října
(31)
▼
září
(30)
96.den - Obrázek
95.den - Koník pro Emičku
94.den - Dýně
93.den - DINO-park a ZOO Plzeň
92.den - Petra
91.den - Únava
90.den - Pohodové odpoledne
89.den - III.tanečky
88.den - Klečím, klečíš, klečíme
87.den - Pivko
86.den - Zvonkohra
85.den - 19.9.2009 - SVATBA Alička + Pája
84.den - KUK
83.den - Kukuřice
82.den - Modelka
81.den - Kristýnka kuchařinka
80.den - Babička DANA
79.den - "Lance Armstrong"
78.den - Helma
77.den - 10ti měsíční Valinka
76.den - Divadlo
75.den - Pedikůra
74.den - 8.9. - Destičky
73.den - Květákové řezy
72.den - Oblečky
71.den - Ohrádka
70.den -Tátovy holky
69.den - 3.9. - Uvítání
68.den - Čepice
67.den - Dvojitá premiéra
►
srpna
(32)
►
července
(35)
Vzkazy
Vzkazník od Vsevjednom.cz
To je kočička roztomilá.
OdpovědětVymazat