pondělí 7. září 2009

73.den - Květákové řezy

Tak jsme se dnes zase pustily s Kristýnkou do vaření a připravily k večeři slané květákové řezy, k nim jsme podávaly rajčátka a mozarellu a móóóc jsme si pochutnali! Kristýnka to vzala zodpovědně, všimněte si, prosím,"mundúru", který pro dnešní kulinářský počin zvolila:-).


Květákové řezy - 1 celý květák rozebrat na malé růžičky, přidat 130g hladké mouky s lžičkou prášku do pečiva, 150g šunky nebo pikantnějšího salámu, 150g strouhaného sýra, 125ml oleje, 4 vejce, 1 cibule, okořenit dle chuti - my jsme dnes zvolily pepř, sůl, sladkou papriku a muškátový oříšek. Vše smícháme v míse a rozetřeme na pekáč vyložený pečícím papírem, pečeme cca 40 minut při 180st.





Žádné komentáře:

Okomentovat