

Tak jsem se dnes pustila do "debordelizace" dětských oblečků a šlo to jako po másle, vyluxovat pytle s oblečky po Kristýnce, vyprat a přidělit je Valince, zaluxovat do pytlů oblečky po Kristýnce, ze kterých vyrostla přes prázdniny...a nakonec připravit k prodeji oblečky, ze kterých vyrostla Valinka, skončila jsem před chvílí uf uf, ale vše je hotovo. Počítám, že cca za 3 měsíce budu dělat to samé, děti rostou stráááášně rychle:-).

Žádné komentáře:
Okomentovat