To si tak pozdě večer v klidu ležíme a čteme, děti sladce spí...................... a pak slyším šramot v postýlce a ...............

.................najednou na nás udělala Valinka KUK a

chichichi, no nejdřív to byla zábava, jak byla roztomilá a veselá, tak jsme to hned nafotili a docela se nasmáli,

ovšem asi po 2 hodinách už to přestala být taková legrace, ale Vali byla jiného názoru a usnula hóóódně po půlnoci, tudíž fotky patří právem dnešnímu dni:-).
Jé... to je super !!!
OdpovědětVymazat