Jak ten čas letí..............., v neděli, 13.9., už bude naší Valentýnce 10 měsíců a tak jsme absolvovaly 10ti měsíční prohlídku u paní doktorky. Takže holčička je to šikovná a pěkná, přesně 8,45kg a 70,5cm. Všechno v pořádku, můžeme rozšířit jídelníček o sýry a máslo, jen jediný mráček na jasné obloze, a sice, že tentokrát se Vali prohlídka zrovna moc nezamlouvala:-).

No ale pak paní doktorka nasadila poslouchací "žirafku" a to už docela šlo!
... jé naše paní doktorka a mučí Valinku :-) Vali nedej se !!!! P.S. krásné dokumentační záběry !
OdpovědětVymazat